#kavosmeditacija Akademija


Pandemijos metu, kuomet buvome suvaržyti ir susitikimai gyvai buvo apriboti, įkūrėme #kavosmeditacija akademiją. Taip radome būdą, kad praktikos gali būti atliekamos ne tik gyvu – kontaktiniu būdu, bet ir online. Šiais laikais, kai skaitmeninės technologijos pažengusios, kad ir kuriame pasaulio krašte bebūtumėte, galime pasijausti taip, jog esame visi šalia. Tad esame netgi dėkingos šiai situacijai, kuri pastūmėjo įsilieti į virtualią erdvę kur kas aktyviau nei tai darytume esant įprastinei situacijai.

Akademija – tai kursas, kurio metu kartu atliksime #kavosmeditacija praktikas. Tai tarsi vedlys – įgusti skirti laiko sau, nuraminti protą, pabėgti nuo pašalinių minčių, atsipalaiduoti. Tai ne mokykla, bet galimybė mokytis. Čia susipažinsite su įrankiu, kurio pagalba galėsite patys save valdyti. Kartu tai tam tikra disciplina, kur su mūsų pagalba išmoksite nepamesti savęs.

Akademijos kursas startavo 2021m balandžio 13d. Mėnesio narystę galima kaskartą pratęsti. Džiugu, kad yra moterų, kurios nepraleido dar nė vienos mėnesio, nes nuolat praktikuojant, atsipalaiduoti darosi vis lengviau. Prie kurso galite prisijungti bet kuriuo metu. Jums nereikia laukti mėnesio pradžios ar konkrečios dienos. Tai tęstinis kursas. Galite prisijungti čia ir dabar. Jūsų mėnesio narystė skaičiuojama nuo apmokėjimo datos.

Akademijos metu Jūsų laukia:

  • 3 kassavaitiniai susitikimai – #kavosmeditacija praktikos;
  • 1 teminis vakaras dar gilesniam savęs pažinimui;
  • Net 14 val kokybiško laiko sau (susitikimai online – realiuoju laiku);
  • vaizdo įrašai (teorinis teminis vakaras, klausimų/atsakymų vakaras, praktika);
  • galimybė pasirinkti rytinę arba vakarinę grupę;
  • kuratoriaus pagalba;
  • bendravimas uždaroje Facebook grupėje.

#kavosmeditacija akademijos narystė online

55eur / mėn

vertė dalyvaujant kiekviename susitikime atskirai – 350eur!

Kam skirta Akademija?

– kas nori išmokti medituoti;
– kas jaučia nerimą, vidinį chaosą, sunkiai atsipalaiduoja;
– kas pavargo nuo visko ir nebemoka džiaugtis;
– kas jaučia sunkumą, liūdesį ir ieško priežasčių;
– kas nori gyvenime pokyčių;

Rytinė grupė skirta, kam norisi gero dienos užtaiso, įkrovos naujai dienai.
Vakaro praktikos padės kam sunkiai sekasi užmigti ar kankina nemiga, kai po dienos darbų galva „pilna“ ir sunku atsipalaiduoti.

Akademija skirta norintiems išmokti skirti kokybiško laiko sau ir kad natūraliai ateitų įprotis save stebėti, save jausti ir pačiam savarankiškai gebėti pakeisti savo būseną, kai to prireikia kasdieninėse situacijose.

Kaip vyks?

Įsigijus narystę jus prijungsime į uždarą Facebook grupę. Joje bendrausime, dalinsimės patirtimi, kursime bendruomenę.

Transliacijos vyks Zoom platformoje tiesiogiai. Norint išsiugdyti discipliną, kartais reikia skirti ypatingą dėmesį, laiką, net jei tai ne visada patogu. Todėl Akademijos metu įrašai nebus daromi. Visi susitiksime tiesioginėje transliacijoje.

Nuoširdžiai sau pripažinkite, kiek įrašų, nedalyvavus tiesiogiai, peržiūrite? Tikėtina, mažai. Tad, tuo šis kursas ir bus unikalus – norime, kad ne tik įsigytumėte narystę ar įrašus, bet iš tiesų praktikuotume kartu.

Susitikimai vyks:

  • Rytinės grupės praktikos vyks: antradieniais 6:00 + ketvirtadieniais 6:00 + sekmadieniais 21:00
  • Vakarinės grupės susitikimai vyks: antradieniais 21:00 + ketvirtadieniais 21:00 + sekmadieniais 21:00.
  • Registruojantis pažymėkite, kurią grupę renkatės.

Naujienlaiškis
Prenumeruokite ir gaukite aktualią informaciją pirmi!